تایخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲

وصیتنامه شهید حسین غفاری (فرزند سردار غفاری)

 

 

بسم ربّ الحسین (علیه السّلام)

خدایا تو را شکر می کنم که بارها از من نافرمانی دیده ای،اما نه تنها مرا مورد عذاب خویش قرار نداده ای،بلکه فرصتی ارزانی داشتی تا باز به سوی تو آیم.
مهربان خدا؛تو می د انی که بارها دست بر قلم برده ام،وصیت نامه نوشته ام،امّا این فراق به وصال تبدیل و تغییر نیافت.خدایا محبّتی فرما تا این بار به سمت تو آیم.
یا امام رئوف یا علیّ بن موسی الرّضا علیه السّلام؛بنده حقیر به این یقین دارم که هرچه دارم به واسطه محبّت شما اهل بیت رسول الله صلّی الله علیه و آله است، پس مثل همیشه از شما مدد می گیرم و می خواهم که مرا با شهادت در راه خدا به سر منزل مقصود برسانید.
آقا جان؛من به شوق وصال شما و نوشیدن شهد شهادت بود که به این منطقه از کشور آمدم تا در حد توان خود از منافقین و دشمنان این حکومت اسلامی که یقیناً همان حکومت حضرت بقیه الله است، انتقام مادر شمال و اهل بیت را بگیرم.دعایی بفرمایید که در این مسیر اگر قدم کوچکی هم برداشته ام،خداوند تعالی آن را قبول فرمایند.
مولای من؛از شما می خواهم که سفارش بنده و پدر و مادر و همسر و تمام اقوام و همچنین همرزمانم را به مادرتان بی بی دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها بفرمایید تا از این صراط مستقیم خارج نشویم.
مادرم؛من هرچه که دارم از شیری است که شما با وضو به بنده داده اید.این باعث شده است که از همان کودکی،عطش عشق امام حسین علیه السّلام در من بیداد می کند.هنوز از خاطرم بیرون نرفته است که مرا در سه یا چهار سالگی با خود به هیئت و دنبال دسته های سینه زنی می بردی تا لبّیک گویم به آن فرموده امام حسین علیه السّلام که فرمودند: “آیا کسی هست که مرا یاری کند؟”
مادر جان؛از شما و سه خواهر بزرگوارم می خواهم که مرا حلال کنید و برای این حقیر بی تابی نکنید و اگر هم اشکی از چشمان شما جاری گشت،فقط برای آن امام غریبم باشد،نه برای نوکر آن امام.

پدر بزرگوارم؛چه بگویم از آن محبّتی که از دلت بر دلم لبریز کردی که هرچه بگویم قصور کرده ام. بارها به همسرم گفتم:من لیاقت چنین زندگی را ندارم،زیرا کاری برای رضایت حضرت حق انجام نداده ام.این محبّت و عنایت حق که به بنده این چنین زندگی بخشید را پاداش مقداری از زحمات شما می دانم که برای حفظ و نگهداری این حکومت اسلامی کشیده اید،به من و همسرم محبت کرده است.
پدرم؛من هر وقت که از کار خسته می شدم،به تلاش های شما نگاه می کردم و دوباره جان می گرفتم.اگر هم فکر می کردم که قدمی رو به جلو برداشته ام،خود را با شما قیاس می کردم،متوجّه می شدم که کاری انجام نداده ام.
پدر مهربانم؛از شما می خواهم که این بنده حقیر را همچون تمام صبح ها که به امام زمان عجّل الله تعالی فرجه الشّریف می سپردید،باز هم از دعایتان فراموش نکنید و از شما می خواهم که باز هم به افشاگری بپردازید.دست از این خدمت نکشید که امروز مقام معظّم رهبری روحی فداه می فرماید: “این عمّار؟!”.
پس عاجزانه از شما و  تمامی همرزمانتان می خواهم که عمّار گونه دست به بیان حقایق بزنید.آن دوستان دیروز و دشمنان امروز را رسوا بگردانید،قبل از آنکه قرآن ها را بر سر نیزه بزنند.
همسرم؛از تو بیش از همه صبر را می طلبم. از تو می خواهم که از این امر الهی ناراحت و غمگین نباشی که این آرزوی من و تو بوده که با شهادت برویم،پس راضی باش به رضایت او؛ و از تو می خواهم که این فراق را بزرگ ندانی که والله این شهادت در برابر مصائب وارد شده بر اهل بیت مکرّم اسلام ذرّه ای بیش نیست .خصوصاً مصائب خانم حضرت زینب سلام الله علیها که با آن سیل مشکلات و بی احترامی ها و غم از دست دادن برادر بزرگوارش وقتی از او پرسیدند که چه بر ایشان گذشته است فرمودند: “ما رَأیتُ إلا جَمیلاً” .
از تو می خواهم مرا حلال بفرمایی و برای بنده حقیر قطره اشکی از چشمانت جاری نشود و فقط برای غریبی اربابمان امام حسین علیه السّلام گریه بفرمایید.
از تمامی اقوام و فامیل و دوستانم حلالیت می طلبم.از ایشان می خواهم که پیرو خطّ رهبری باشند. نگذارند آسیبی به این انقلاب برسد.
برای فرج مولایمان حضرت مهدی عجّل الله تعالی فرجه دعا بفرمایید.
صحبتی هم دارم با مسئولان نظام و تمام کسانی که در حفظ این انقلاب،وظایفی را بر گردن گرفته اند. از شما برداران بزرگوار عاجزانه می خواهم که از خط ولایت پیشی نگیرید که هرکه از علی علیه السّلام جلوتر رفت، از خوارج شد و هرکه از آن حضرت عقب ماند، گمراه گشت.

یادتان باشد ما هرچه داریم، از جان فشانی شهدا داریم .پس یادشان را از خاطرتان نشویید که آنها شاهد اعمال ما هستند، “وَ لا تَحسَبَنّ الّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللهِ أمواتاً بَل أحیاءٌ عِندَ رَبّهِمِ یُرزَقون” گمان مبرید کسانی که در راه خدا کشته شدند، مرده اند بلکه زنده اند و نزد خدا روزی می خورند.
و آخرین حرف این برادر کوچک شما این است که در حفظ و نگهداری این نظام بکوشید  که به یقین می گویم: این نظام تایید شده وجود مقدّس حضرت بقیه الله عجّل الله تعالی فرجه الشّریف است و این کشور ،
شیعه خانه اوست؛مبادا اجازه بدهید که دشمنان، خدشه ای به بدنه این نظام وارد کنند.
کسانی که به ولایت و امام اعتقاد ندارند، بر جنازه من حاضر نشوند.
و در آخر اینکه سلام مرا هم به رهبر عزیزم آیت الله العظمی خامنه ای روحی فداه برسانید.
یا حسین علیه السّلام
گر طبیبانه بیایی به سر بالینم                به دو عالم ندهم لذت بیماری را

سایه مقام معظّم رهبری مستدام باد
بسیجی حسین غفّاری

۸۹٫۴٫۱

بیانیه ها و مواضع

...آرشیو...

    با توجه به این جمله که امیر المؤمنان (علیه السلام) فرموده است: «وتشترک العرب والاسلام کافه لتخلص فلسطین»؛ (اسلام وعرب مشترکا برای نجات فلسطین قیام خواهند کرد)، مراد از (اسلام) مسلمانان غیر عرب وایرانیان می باشند که در هنگامه ی ظهور به قیادت سید حسنی خراسانی وفرماندهی شعیب بن صالح از طریق عراق وسوریه برای نجات فلسطین بسوی قدس عزیز عزیمت خواهند نمود. بنابراین بر اساس روایات یاد شده به حسب ظاهر - والله أعلم - شکست کامل دولت غیرقانونی اسرائیل وسقوط رژیم اشغالگر قدس، با نهضت جناب سید خراسانی مربوط، وفتح بیت المقدس با فراهم آمدن زمینه ی ظهور مبارک حضرت مهدی (علیه السلام) وحرکت آن حضرت بسوی قدس عزیز ...
ادامه مطلب

بالاخره بعد از مدتها به مناسبت ۲۲ بهمن و سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی کتاب «هدایت و راهبری» سردار غفاری از زیر چاپ خارج و روانه بازار علم و دانش تحقیق شد     سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد غفاری در شهریور ۱۳۴۱ شمسی در قلعه ی نعمت آباد واقع در جنوب تهران چشم به جهان گشود. وی پس اخذ مدرک قبولی از کلاس اول نظری وارد حوزه علمیه حضرت حجت(عجل الله تعالی فرجه الشریف) واقع در خیابان شانزده متری امیری تهران شد و در سال ۱۳۵۸ نیز برای ادامه تحصیل راهی قم گردید. هنوز یک سال از تحصیل وی در مدرسه امام صادق (علیه السلام) در قم نگذشته بود که با شدت گرفتن جنگ های تجزیه طلبانه ...
ادامه مطلب

یادواره شهدای شهر الوند و گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سخنران: سردار محمد غفاری مداح: حاج عبدالله باقری دوشنبه ٢١ بهمن ماه همزمان با نماز مغرب و عشا
ادامه مطلب

      امام خامنه ای(حفظه الله) : دهه  فجر مقطع رهایی ملت ایران است . به مناسبت دهه مبارک فجر  سخنرانی سردار دکتر غفاری زمان : شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ بعد از نماز مغرب و عشاء مکان : قم ، زنبیل آباد ، ۲۰ متری فجر ۱۶ متری خرم ، نبش پارک خرم  مسجد ۱۴ معصوم (علیهم السلام)
ادامه مطلب

  قسمتی مهم از سخنرانی و تحلیل سردار دکتر محمد غفاری  در جمع مردم انقلابی بوئین زهرا ، استان قزوین (نهم دی ماه ۹۸)           بسم الله الرحمن الرحیم دو اقدام دولت و اصلاح طلبان برای به حاشیه بردن انتخابات به نظر من دولت و اصلاح طلبان دو اقدام برای به حاشیه بردن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در دوم اسفند امسال برگزار خواهد شد را در دستور کار دارند. اولین اقدام؛ پروژه استعفا بازی: از قرار اطلاعاتی که در دست داریم دولت و اصلاح طلبان برای استعفای شخص رئیس دولت و یا معاون اول او  آقای جهانگیری و برخی از اعضای تاثیرگذار دیگر پروژه های تدوین شده ای را  در دستور دارند که ...
ادامه مطلب

      السلام علیک یافاطمه الزهرا سی و دومین یادواره شهدای خوزنین با یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با سخنرانی سردار دکتر غفاری زمان : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴ مکان : قزوین ، شهرک خوزنین ، مسجد جامع شهرک خوزنین
ادامه مطلب

    بسم الله القاصم الجبارین ویژه برنامه شهادت سرادر بزرگ اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش با سخنرانی سردار دکتر غفاری زمان : جمعه ۲۷ دیماه بعد از نماز مغرب و عشاء مکان : قم ، روستای صرم ، مسجد جامع صرم .
ادامه مطلب

  الا ای چاه ، یارم را گرفتند گلم ، باغم ، بهارم را گرفتند میان کوچه ها با ضرب سیلی همه دار و ندارم را گرفتند   بسم الله القاصم الجبارین ویژه برنامه شهادت سرادر بزرگ اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش با سخنرانی سردار دکتر غفاری زمان : یکشنبه ۲۲ دیماه  بعد از نماز مغرب و عشاء مکان : قم ، خیابان شهید دل آذر ، خیابان قدس  ( زاویه )، مسجد شهداء
ادامه مطلب

بسم الله القاصم الجبارین ویژه برنامه شب دوم شهادت سرادر بزرگ اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی با سخنرانی سردار دکتر غفاری زمان : شنبه ۱۴ دیماه  بعد از نماز مغرب و عشاء مکان : قم ، پردیسان ، میدان شهرداری ، بلواربصیرت  خیابان شجاعت ۳ ، مسجد امام حسین (علیه السلام)
ادامه مطلب

  بسمه تعالی انالله و انا الیه راجعون مالک اشتر حضرت سیدعلی(روحی فداه) سردار سرافراز جهان اسلام ، حاج قاسم سلیمانی پس از عمری مجاهدت بامداد امروز در حمله بالگردهای آمریکایی به شهادت رسید . او به آرزوی دیرینه خود رسید و ما هم بزودی به او ملحق خواهیم شد . آمریکا و اسرائیل نادان و خبیث با این جنایت باید فاتحه خود را پیشاپیش بخوانند. دیگر زمان مرگ رژیم صهیونیستی و ارباب پلیدش فرا رسید . پیش بسوی هدف اصلی در ظهور مولایمان حضرت بقیه الله الاعظم ارواحنا فداه . محمد غفاری قم مقدسه
ادامه مطلب