تایخ انتشار: ۰۷ شهریور ۱۳۹۲

وصیتنامه شهید حسین غفاری (فرزند سردار غفاری)

 

 

بسم ربّ الحسین (علیه السّلام)

خدایا تو را شکر می کنم که بارها از من نافرمانی دیده ای،اما نه تنها مرا مورد عذاب خویش قرار نداده ای،بلکه فرصتی ارزانی داشتی تا باز به سوی تو آیم.
مهربان خدا؛تو می د انی که بارها دست بر قلم برده ام،وصیت نامه نوشته ام،امّا این فراق به وصال تبدیل و تغییر نیافت.خدایا محبّتی فرما تا این بار به سمت تو آیم.
یا امام رئوف یا علیّ بن موسی الرّضا علیه السّلام؛بنده حقیر به این یقین دارم که هرچه دارم به واسطه محبّت شما اهل بیت رسول الله صلّی الله علیه و آله است، پس مثل همیشه از شما مدد می گیرم و می خواهم که مرا با شهادت در راه خدا به سر منزل مقصود برسانید.
آقا جان؛من به شوق وصال شما و نوشیدن شهد شهادت بود که به این منطقه از کشور آمدم تا در حد توان خود از منافقین و دشمنان این حکومت اسلامی که یقیناً همان حکومت حضرت بقیه الله است، انتقام مادر شمال و اهل بیت را بگیرم.دعایی بفرمایید که در این مسیر اگر قدم کوچکی هم برداشته ام،خداوند تعالی آن را قبول فرمایند.
مولای من؛از شما می خواهم که سفارش بنده و پدر و مادر و همسر و تمام اقوام و همچنین همرزمانم را به مادرتان بی بی دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها بفرمایید تا از این صراط مستقیم خارج نشویم.
مادرم؛من هرچه که دارم از شیری است که شما با وضو به بنده داده اید.این باعث شده است که از همان کودکی،عطش عشق امام حسین علیه السّلام در من بیداد می کند.هنوز از خاطرم بیرون نرفته است که مرا در سه یا چهار سالگی با خود به هیئت و دنبال دسته های سینه زنی می بردی تا لبّیک گویم به آن فرموده امام حسین علیه السّلام که فرمودند: “آیا کسی هست که مرا یاری کند؟”
مادر جان؛از شما و سه خواهر بزرگوارم می خواهم که مرا حلال کنید و برای این حقیر بی تابی نکنید و اگر هم اشکی از چشمان شما جاری گشت،فقط برای آن امام غریبم باشد،نه برای نوکر آن امام.

پدر بزرگوارم؛چه بگویم از آن محبّتی که از دلت بر دلم لبریز کردی که هرچه بگویم قصور کرده ام. بارها به همسرم گفتم:من لیاقت چنین زندگی را ندارم،زیرا کاری برای رضایت حضرت حق انجام نداده ام.این محبّت و عنایت حق که به بنده این چنین زندگی بخشید را پاداش مقداری از زحمات شما می دانم که برای حفظ و نگهداری این حکومت اسلامی کشیده اید،به من و همسرم محبت کرده است.
پدرم؛من هر وقت که از کار خسته می شدم،به تلاش های شما نگاه می کردم و دوباره جان می گرفتم.اگر هم فکر می کردم که قدمی رو به جلو برداشته ام،خود را با شما قیاس می کردم،متوجّه می شدم که کاری انجام نداده ام.
پدر مهربانم؛از شما می خواهم که این بنده حقیر را همچون تمام صبح ها که به امام زمان عجّل الله تعالی فرجه الشّریف می سپردید،باز هم از دعایتان فراموش نکنید و از شما می خواهم که باز هم به افشاگری بپردازید.دست از این خدمت نکشید که امروز مقام معظّم رهبری روحی فداه می فرماید: “این عمّار؟!”.
پس عاجزانه از شما و  تمامی همرزمانتان می خواهم که عمّار گونه دست به بیان حقایق بزنید.آن دوستان دیروز و دشمنان امروز را رسوا بگردانید،قبل از آنکه قرآن ها را بر سر نیزه بزنند.
همسرم؛از تو بیش از همه صبر را می طلبم. از تو می خواهم که از این امر الهی ناراحت و غمگین نباشی که این آرزوی من و تو بوده که با شهادت برویم،پس راضی باش به رضایت او؛ و از تو می خواهم که این فراق را بزرگ ندانی که والله این شهادت در برابر مصائب وارد شده بر اهل بیت مکرّم اسلام ذرّه ای بیش نیست .خصوصاً مصائب خانم حضرت زینب سلام الله علیها که با آن سیل مشکلات و بی احترامی ها و غم از دست دادن برادر بزرگوارش وقتی از او پرسیدند که چه بر ایشان گذشته است فرمودند: “ما رَأیتُ إلا جَمیلاً” .
از تو می خواهم مرا حلال بفرمایی و برای بنده حقیر قطره اشکی از چشمانت جاری نشود و فقط برای غریبی اربابمان امام حسین علیه السّلام گریه بفرمایید.
از تمامی اقوام و فامیل و دوستانم حلالیت می طلبم.از ایشان می خواهم که پیرو خطّ رهبری باشند. نگذارند آسیبی به این انقلاب برسد.
برای فرج مولایمان حضرت مهدی عجّل الله تعالی فرجه دعا بفرمایید.
صحبتی هم دارم با مسئولان نظام و تمام کسانی که در حفظ این انقلاب،وظایفی را بر گردن گرفته اند. از شما برداران بزرگوار عاجزانه می خواهم که از خط ولایت پیشی نگیرید که هرکه از علی علیه السّلام جلوتر رفت، از خوارج شد و هرکه از آن حضرت عقب ماند، گمراه گشت.

یادتان باشد ما هرچه داریم، از جان فشانی شهدا داریم .پس یادشان را از خاطرتان نشویید که آنها شاهد اعمال ما هستند، “وَ لا تَحسَبَنّ الّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللهِ أمواتاً بَل أحیاءٌ عِندَ رَبّهِمِ یُرزَقون” گمان مبرید کسانی که در راه خدا کشته شدند، مرده اند بلکه زنده اند و نزد خدا روزی می خورند.
و آخرین حرف این برادر کوچک شما این است که در حفظ و نگهداری این نظام بکوشید  که به یقین می گویم: این نظام تایید شده وجود مقدّس حضرت بقیه الله عجّل الله تعالی فرجه الشّریف است و این کشور ،
شیعه خانه اوست؛مبادا اجازه بدهید که دشمنان، خدشه ای به بدنه این نظام وارد کنند.
کسانی که به ولایت و امام اعتقاد ندارند، بر جنازه من حاضر نشوند.
و در آخر اینکه سلام مرا هم به رهبر عزیزم آیت الله العظمی خامنه ای روحی فداه برسانید.
یا حسین علیه السّلام
گر طبیبانه بیایی به سر بالینم                به دو عالم ندهم لذت بیماری را

سایه مقام معظّم رهبری مستدام باد
بسیجی حسین غفّاری

۸۹٫۴٫۱

بیانیه ها و مواضع

...آرشیو...

  بسمه تعالی آخرین شاگرد برجسته جناب شیخ رجبعلی خیاط، استاد و مربی بزرگوارم، مراد دل آشفته ام، عارف واصل و کامل، حضرت استاد عزت الله مومنی در کنار استادش آرام گرفت. محمد غفاری
ادامه مطلب

لیست موردحمایت ائتلاف بزرگ «یاوران امین» درپنجمین دوره انتخابات شورای شهر مشهد مقدس با معیار  : ولایتمداری ارزشمداری کارآمدی امانت داری صداقت پاکدستی     جناب آقای حسن موحدیان فرزند صفر کد نامزد ۴۲۶۸ جناب آقای جواد داودآبادی فراهانی فرزند حمزه کد نامزد ۱۹۶۵ جناب آقای حسین رجبی فرزند علی کد نامزد ۲۱۴۷ جناب آقای محمدحسین جهان بخش مشهور به مهندس جهانبخش فرزند علیجان کد نامزد ۱۷۵۸ جناب آقای محسن لشکری مشهور به لشگری فرزند حاجی محمد کد نامزد ۴۱۱۸ جناب حجه الاسلام محمد رسول رمضانی فرزند عبدالله کد نامزد ۲۱۹۴ جناب حجه الاسلام مجید فاطمی ارفع مشهور به فاطمى - ارفع فرزند محمدرضا کد نامزد ۲۸۴۱ جناب آقای محمد سهیلی فرزند عباس کد ...
ادامه مطلب

بنابر خبری که هم اکنون از خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی یاوران امین بدستمان رسید ؛     . سردار محمد غفاری سر پرست سابق استانداری و معاون سیاسی امنیتی استان خراسان رضوی پیشنهاد مسئولیت ستاد های مردمی جناب آقای مهندس سید مصطفی میر سلیم  کاندیدای ارزشی و انقلابی دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را پذیرفته است. خبرنگار ما اضافه کرده در پی قبول این پیشنهاد جناب آقای مهندس میرسلیم طی حکمی رسما ایشان را به عنوان ریاست ستاد منصوب کردند.        
ادامه مطلب

کلام آخر     پیام سردار محمد غفاری     بسمه تعالی برادران و خواهران عزیزم باسلام و احترام همانطور که مطلع شدید شورای محترم نگهبان قانون اسلاسی با نظر فصل الخطاب خود حداقل این بار به زعم خود بر اساس مصلحت کشور، نظام و انقلاب اسلامی، شش نفر از میان کاندیدا های دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را  انتخاب و برخی از چهره های شناخته شده دیگر از جمله این بنده حقیر را حائز احراز صلاحیت نشناخت و از دور رقابت های انتخاباتی خارج نمود. اینجانب در تاریخ اول اردیبهشت ۱۳۹۶ هجری شمسی در نامه ای از دبیر محترم آن شورای حضرت آیت الله جنتی  در خواست تجدید نظر در بررسی صلاحیت خود را مطرح کردم ، که مقبول نیافتاد ...
ادامه مطلب

پیام تشکر سردار غفاری    
ادامه مطلب

تا آخرین قطره خون ایستاده ایم    
ادامه مطلب

قسمتی از مصاحبه با سردار غفاری   اگر برخی از مسئولان و خواص اشرافی و تجمل گرای جامعه ، مال و اموال عمومی را مهریه همسران و فرزندانشان کرده باشند از حلقومشان بیرون می کشم و به مردم باز میگردانم . دانلود فیلم
ادامه مطلب

  پیام سردار محمد غفاری بمناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران       بسم رب الشهداء و الصدیقین هر ساله ۲۹ فروردین ماه برای اینجانب ،  و همه انقلابیون یادآور روزهائیست که علی رغم توطئه های منافقین و چپی ها ، با ایستادگی امام خمینی (س) و یاران نظامی و گوش به فرمانش ، ارتش شاهنشاهی به ارتش امام عصر (عج) تبدیل شد و ره صد ساله را یک شبه پیمود. افتخار می کنم که در تمامی دوران جنگ و مبارزه  دوشادوش دلاورمردان و جان برکفان ارتش جمهوری اسلامی ایران ،در جبهه های نبرد حق علیه باطل ، لبیک گویان به نغمه (هل من ناصر) خمینی کبیر(ره)  در سنگرهای خونین  غرب و شمالغرب کشور از انقلاب ...
ادامه مطلب

        بسم الله الرحمن الرحیم برادران و خواهران بزرگوارم با سلام و تحیت        مرحله اول فرآیند ثبت نام و اعلام حضور در عرصه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری؛ با لطف الهی ، حمایت و دعای شما عزیزانم به سرآمد.         از امروز شورای محترم نگهبان ، بررسی صلاحیت کاندیداهای فراوان و پر تعداد و متنوع این دوره را آغاز کرده و بزودی کسانی که موفق به احراز صلاحیت شده باشند را به محضر ملت بزرگ و سرفراز ایران معرفی خواهد کرد.          همانگونه که بارها اینجانب اشاره و تاکید داشته ام ، عزم جدی خود را برای «مهندسی مجدد» و «نوسازی» در ساختار اجرایی کشور و همچنین ...
ادامه مطلب

              بسم الله الرحمن الرحیم إنّا لله وإنّا إلیهِ رَاجعُون هموطنان داغدیده آذری و کرد ؛ دلاور مردمان غیورِ آذربایجان قهرمان و کردستانِ پهلوان  با کمال تأثر اخبار اسفناک واقعه سیل اخیر در شمال غرب کشور را دریافت نمودم. دیدن صحنه های دلخراشِ قربانیان این حادثه غمبار و تخریب اموال و منازل آنان در استان های آذربایجان غربی ، شرقی ، اردبیل و کردستان ؛ هموطنان مسلمان و متدین ترک و کرد آن سامان برای هر بیننده ای به خصوص این حقیر که بخش زیادی از دوره جوانی خود را در میان شما عزیزان سپری کرده ام بسیا تأثر انگیز است. از خداوند تبارک وتعالی برای قربانیان این حادثه رحمت واسعه و برای بازماندگان آنان صبر جزیل ...
ادامه مطلب